Kursy internetowe zz OPERONEM

extra_toc

OPERON zaprasza na premierowe szkolenia internetowe dla nauczycieli. Bogata tematyka, przydatne narzędzia i ciekawi autorzy – to wszystko dostępne od ręki dla tych, którzy stawiają na nieustanny rozwój, poszerzanie kompetencji, zdobywanie inspiracji i wzmacniania wewnętrznej siły – dla nauczycieli Pełnych Mocy!

Właśnie zostały udostępnione pierwsze moduły aż trzech nowych kursów:

1. W co się bawić? W kodowanie! Wstęp do programowania w edukacji wczesnoszkolnej,
I stopień
 

(trener: Sylwester Zasoński)

Kurs pomoże zwiększyć kompetencje w zakresie kodowania: obejmuje myślenie kreatywne, umiejętności analityczne, pomysłowość. Wskaże, jak dostosować kształcenie do zmian wynikających z postępu naukowo-technicznego oraz wykorzystywać dostępne do tego środki.

     ZAPISZ SIĘ

2. Jak działać ręka w rękę z rodzicem? Budowanie koalicji z rodzicami nie tylko podczas zebrań
(trener: Zuzanna Taraszkiewicz)

Kurs pomoże w budowaniu dobrej relacji między nauczycielem a rodzicem – takiej, która gwarantuje dobrą komunikację, pomaga określić obszary odpowiedzialności i wspólne działania na rzecz dzieci.

      ZAPISZ SIĘ 

3. Jak pomóc uczniom zdać egzamin gimnazjalny i maturalny? Warsztat motywacyjny
i narzędziowy
(trener: Violetta Kalka)

Kurs ma charakter praktyczny. Dostarczą nauczycielom narzędzia i kompetencje, służące wydobyciu potencjału uczniów i stworzeniu przestrzeni do ich rozwoju. Uczestnik kursu będzie potrafił wskazać uczniom, jak określać swoje mocne strony i rozwijać umiejętność samodzielnego uczenia się oraz samokontroli.

     ZAPISZ SIĘ

 

 

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes